Włącz w e-sklepie opcję KUP TERAZ w Ceneo i sprzedawaj swoje produkty bezpośrednio na Ceneo.pl

 

Prowadzisz własny sklep internetowy i chcesz zwiększyć zasięg swojej oferty? Zacznij więcej sprzedawać, dzięki największej porównywarce cen w Polsce.  Dołącz do porównywarki, włącz opcję KUP TERAZ na Ceneo i sprzedawaj swoje produkty bezpośrednio na Ceneo.pl!

 

Porównywarka cen Ceneo to serwis skupiający oferty produktowe z różnych sklepów internetowych. Produkty można wyszukiwać według różnych kryteriów, dopasowanych do upodobań klientów. Największym atutem porównywarki jest możliwość porównania cen tego samego produktu w wielu e-sklepach. Dzięki tej możliwości kupujący może wyszukać sklep, który oferuje ten sam produkt w najniższej cenie.

W porównywarce można także sprawdzić opinie o sklepie internetowym, wystawione przez kupujących. Sklep internetowy promujący swoją ofertę w porównywarce cen, może zbierać opinie i budować swoją markę, co jest bardzo ważnym aspektem, szczególnie dla nowego e-sklepu.

Porównywarka cen Ceneo jest znana wszystkim użytkownikom Internetu, którzy często szukają najlepszej oferty dla siebie. Porównywarka cen Ceneo, poza budowaniem marki, daje dodatkowe narzędzia analityczne służące do poznawania najnowszych trendów i co najważniejsze, monitorowania konkurencji!

 

O tym jakie korzyści sklepom internetowym daje porównywarka cen  internetowych, pisaliśmy już w tym artykule, więc nie będziemy jeszcze raz się o tym rozpisywać w tym miejscu. 

Obecnie chcieliśmy przybliżyć temat związany z opcją KUP TERAZ na CENEO.

 

 

 

Czym jest KUP TERAZ na Ceneo

Usługa KUP TERAZ w Ceneo umożliwia dokonywanie zakupów bezpośrednio na Ceneo, bez konieczności przechodzenia na stronę sklepu internetowego. Zakupy dla klientów są bezpieczne i intuicyjne – kupujący wypełnia prosty formularz zamówienia, może także zalogować się korzystając ze swojego konta na Allegro, Facebook’u lub Google. Kupujący może w jednym koszyku zamówić produkty z wielu e-sklepów, podobnie jak to ma miejsce w Allegro.pl. Każda transakcja zakupu poprzez KUP TERAZ w Ceneo jest objęta Programem Ochrony Kupujących. Zamówienia z Ceneo są potem generowane w sklepie internetowym, podobnie jak to ma miejsce w przypadku zamówień złożonych w Allegro – jeżeli korzystasz z integracji sklepu internetowego z serwisem Allegro.

 

KUP TERAZ mobilnie

Ceneo wprowadziło również nową usługę KUP TERAZ mobilnie, która jest dużym ułatwieniem dla coraz większej rzeszy osób kupujących mobilnie, np. dzięki aplikacji mobilnej. Dzięki aplikacji Ceneo, osoby kupujące mobilnie, nie muszą szukać alternatywy dla sklepu internetowego, którego ofertę już wybrały, tylko dlatego że nie obsługuje takich rozwiązań. Z funkcji KUP TERAZ mobilnie może korzystać każdy użytkownik posiadający urządzenie przenośne wyposażone w system operacyjny iOS, Android, Widnows Phone. Aplikacja mobilna Ceneo jest oczywiście darmowa – można ją pobrać z App Store, Google Play i Windows Phone Marketplace.

 

 

Więcej informacji na temat opcji KUP TERAZ na Ceneo znajdziesz na stronie Ceneo

 

 

Obserwuj nas i bądź na bieżąco z nowościami:

 

Zintegruj swój sklep internetowy z Allegro – kontroluj lepiej stany produktów i zamówienia

Wysyłaj przesyłki za pomocą profesjonalnego operatora logistycznego GlobKurier.pl

Podłącz swój sklep internetowy z hurtownią, sprzedawaj tysiące produktów bez magazynu, sprzedawaj w modelu Dropshipping!

Połączenie z witryną nie jest bezpieczne, czy Twój sklep internetowy ma szyfrowany protokół HTTPS?

Dodaj swój e-sklep do porównywarki cen e-Ceny.pl – sprzedawaj więcej, zarabiaj więcej!

Szukasz pomysłu na e-biznes? Zmień swój e-sklep w internetowy pasaż handlowy i zarabiaj na polecaniu produktów!

 

Masz pytania, opinie lub sugestie, chcesz udoskonalić oprogramowanie e-sklepu, napisz do nas »