20 listopada 2018

Gotowy e-pasaż

GOTOWY E-PASAŻ
Dla wymagających i oczekujących profesjonalnego rozwiązania,
przygotowaliśmy gotowe pakiety e-pasażu
z dedykowanymi usługami i pełną konfiguracją,
zapewnioną przez nas zespół.

Spersonalizowany projekt graficzny e-pasażu

Zaprojektujemy i stworzymy piękną szatę graficzną, która będzie wspierać komunikację Twojej marki, Twojej firmy. Będzie ciekawa, indywidualna, z charakterem!

E-PASAŻ od A do Z

Tutaj działamy kompleksowo. W tej usłudze droga do własnego e-pasażu jest niezwykle prosta i przyjemna. Nie bedziesz musiał samemu ustawiać e-pasażu, konfigurować go, bo wszystko zrobimy za Ciebie! Zaprojektujemy, wdrożymy, uruchomimy go i przeszkolimy w jego obsłudze.

Pomoc i opieka techniczna

Możesz w każdym momencie na nas liczyć, we wszystkich sprawach technicznych. Rozwiejemy wątpliwości, dobierzemy rozwiązania, doradzimy i pomożemy.
Dobierzemy odpowiednie usługi marketingowe.

Wydajniejszy serwer dla e-pasażu

Zapewnimy Ci pewny i wydajny hosting, na którym e-pasaż będzie działał najlepiej.
Postaw na stabilność działania oraz bezpieczeństwo i wybierz platformę, która sprosta każdemu wyzwaniu!
Kopie bezpieczeństwa bazy e-pasażu robimy codziennie i przechowujemy je przez 30 dni na zewnętrznych serwerach w Niemczech. Kopie plików zapisujemy co tydzień i w razie czego będą dostępne dla Ciebie do 3 tygodni wstecz!
Jeżeli szukasz gotowego e-pasażu wraz z hostingiem, trafiłeś na właściwą stronę!

Gotowe produkty z serwisów afiliacyjnych

Tysiące gotowych produktów z opisami i zdjęciami, które kilkoma kliknięciami dodasz do swojego e-pasażu.
Dzięki modułowi do automatycznego odczytu plików XML, oferta w Twoim e-pasażu będzie bardzo bogata, a Ty będziesz miał możliwość osiągnięcia większych zarobków.

Facebook i Google dla e-pasażu

Przygotujemy dla Ciebie e-pasażu na Facebooku, na wyznaczonej stronie firmowej w Facebooku. Dzięki Facebook-owi dotrzesz do nowych klientów, z którymi będziesz mógł utrzymywać dalsze relacje.
Utworzymy w Google Ads pierwszą kampanię reklamową i pomożemy w dodaniu produktów do Google Merchant Center, dzięki czemu od samego początku będziesz mieć ruch na stronie e-pasażu. A większy ruch to przeważnie większe zyski!

Certyfikat SSL w e-pasażu

Bezpieczeństwo Twojego e-pasażu jest bardzo ważne, dlatego zainstalujemy w nim Certyfikat SSL, który zapewni bezpieczeństwo i zbuduje zaufanie klientów – strony bez połączenia szyfrowanego, bez certyfikatu SSL, są pokazywane przez przeglądarki internetowe jako niebezpieczne.
Certyfikat SSL jest wymagany przez usługi związane z Google, Facebook, systemy płatności.

Marketing i promocja e-pasażu

E-pasaż będzie przygotowany zgodnie z zaleceniami Google – poprawimy SEO, dla lepszego pozycjonowania. W najważniejszych miejscach w e-pasażu wprowadzimy słowa kluczowe i opisy związane z Twoją branżą. Dzięki temu e-pasaż będzie lepiej widoczny dla robotów Google oraz innych wyszukiwarek.
Dzięki dostępnym modułom w e-pasażu uruchomisz sprzedaż w Google Merchant, Facebook-u, Instagramie lub w porównywarce cen Ceneo.

Pozycjonowanie e-pasażu w Google

Wypozycjonujemy Twój e-pasaż, dzięki czemu będzie wyświetlał się wyżej od konkurencji. Dzięki usłudze pozycjonowania e-pasaż będzie miał dużo większy ruch, niż gdyby nie był pozycjonowany. A większy ruch w e-pasażu to Twój większy zysk!

Wybierz pakiet

STANDARD

3 999 zł

PREMIUM PLUS

6 999 zł

Oprogramowanie e-pasażu z licencją na własność – jednorazowa opłataZa e-pasaż płacisz tylko raz! Musisz jednak wiedzieć, że e-pasaż musi być zainstalowany na serwerze i serwer otrzymujesz od nas w pierwszym roku za free. W następnym okresie koszt serwera będzie wynosił zgodnie z cennikiem.
Aktualizacje i pomoc techniczna w 1 roku gratis Aktualizacje i pomoc techniczna w pierwszym roku jest za free. Chcąc korzystać z pomocy technicznej i aktualizacji oprogramowania e-pasażu, należy opłacić pakiet pomocy i aktualizacji. w 1 roku gratis Aktualizacje i pomoc techniczna w pierwszym roku jest za free. Chcąc korzystać z pomocy technicznej i aktualizacji oprogramowania e-pasażu, należy opłacić pakiet pomocy i aktualizacji. w 1 roku gratis Aktualizacje i pomoc techniczna w pierwszym roku jest za free. Chcąc korzystać z pomocy technicznej i aktualizacji oprogramowania e-pasażu, należy opłacić pakiet pomocy i aktualizacji.
Serwer dla e-pasażu i innych stron w 1 roku gratis Po roku opłata za przedłużenie serwera zgodnie z cennikiem. w 1 roku gratis Po roku opłata za przedłużenie serwera zgodnie z cennikiem. w 1 roku gratis Po roku opłata za przedłużenie serwera zgodnie z cennikiem.
Ilość produktów Brak limitu produktów Brak limitu produktów Brak limitu produktów
Nielimitowany roczny transfer
Indywidualny projekt graficzny Standard Idealny Extra
Poprawione SEO, dla lepszego pozycjonowania
Pozycjonowanie e-pasażu przez okres: 6 mc 12 mc
Ilość pozycjonowanych słów/fraz kluczowych 20 30
Promowanie e-pasażu w porównywarce e-Ceny.pl
Usługa utworzenia skrzynek pocztowych i pomoc w obsłudze skonfigurowania programów pocztowych
Pomoc w znalezieniu najlepszej domeny dla e-pasażu
Darmowa domena .pl dla e-pasażu
Darmowy certyfikat wraz z instalacją dla e-pasażu
Dodanie produktów do e-pasażu Wprowadzimy do e-pasażu produkty z dostarczonego przez Ciebie pliku XML, ewentualnie CSV. Jest też możliwość importu produktów z aukcji Allegro. Dodane produkty (opisy, zdjęcia, itd.) będą dodane w sposób, w jaki jest to technicznie możliwe – gdy opisy nie będą miały stylizacji, będzie trzeba samemu wystylizować je.
Regulamin e-pasażu zgodny z RODO
Szkolenie z obsługi e-pasażu 1 godz. 2 godz. 3 godz.
Zapytaj o e-pasaż Zapytaj oe-pasaż Zapytaj o e-pasaż

Podane ceny są cenami netto

Wypróbuj e-pasaż lub e-sklep za darmo i bez zobowiązań!

Masz pytania? Zadzwoń 733 803 801, Pogadaj na live chacie, Napisz do nas