18 lipca 2015

Grafika i wygląd

Bezpłatne szablony graficzne w cenie e-pasażu!

W pakiecie otrzymasz od nas ponad 400 darmowych szablonów, abyś mógł jak najlepiej dopasować wygląd e-pasażu do swojej branży.
Zmiana szablonu i wyglądu strony e-pasażu jest banalnie prosta i nie wymaga żadnej wiedzy programistycznej. Łatwo dodasz swoje logo, baner, nagłówek a także zmienisz układ strony, kilkoma kliknięciami. Wszystko to zrobisz samodzielnie.
Dzięki gotowym szablonom Twój e-pasaż będzie wyjątkowy, a Ty nie będziesz musiał wydawać dodatkowych tysięcy za zrobienie indywidualnej grafiki.
W razie problemów możesz liczyć na naszą pomoc!

Sprawdź przykładowe szablony

Mobilna wersja e-pasażu

W pakiecie otrzymasz wiele szablonów RWD, które możesz dopasować do każdej branży – wystarczy dodać odpowiedni baner lub nagłówek.
Twój e-pasaż będzie się idealnie prezentował na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach przenośnych takich jak smartfony i tablety. Łatwa nawigacja i dostęp z każdego urządzenia sprawią, że klienci będą częściej wybierać Twój e-pasaż.
Dzięki szablonowi RWD wyszukiwarka Google lepiej będzie pozycjonować Twój e-pasaż na urządzeniach mobilnych!
esklepy_rwd

Dostosuj każdy szczegół według swojego pomysłu.

Cały czas zwiększa się udział smartfonów i tabletów jako urządzeń do przeglądania Internetu, obecnie jest to już ponad 46%. Profesjonalny e-pasaż musi być dostosowany do urządzeń mobilnych, a możliwość dotarcia do klientów wszystkimi dostępnymi kanałami sprzedaży, pozwoli Ci na zwiększanie oglądalności e-pasażu i na pewno przełoży się na większe zyski.
W cenie e-pasażu otrzymasz wiele szablonów RWD – szablony wykonane w technologii Responsive Web Design, które możesz dopasować do każdej branży.
Twój e-pasaż będzie się idealnie prezentował na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach przenośnych takich jak smartfony i tablety. Łatwa nawigacja i dostęp z każdego urządzenia sprawią, że klienci będą częściej wybierać Twój e-pasaż!
personalizacja e-pasażu

Twoja kreatywność nie musi być ograniczona!

Samemu modyfikuj wygląd e-pasażu w łatwy sposób. Aby ustalić jakie moduły mają wyświetlać się na stronie e-pasażu, po prostu przeciągnij je w inne miejsca. Zrobisz to bez niczyjej pomocy, tylko kilkoma kliknięciami myszki.
personalizacja wyglądu e-pasażu

Lepsze pozycjonowanie w Google

Google oficjalnie bierze pod uwagę wsparcie dla urządzeń mobilnych jako czynnik rankingowy. Brak strony mobilnej lub szablonu RWD, wpływa negatywnie na pozycje w wynikach organicznych wyszukiwarki. Sklepy nie posiadające wersji mobilnej są pokazywane na dużo niższych pozycjach w Google, niż sklepy posiadającą wersję mobilną.
Szablony responsywne mają większą wydajność oraz szybkość ładownia strony na urządzeniach mobilnych, a jest to już kolejny element, który może wpływać znacząco na pozycje w wynikach. Tym bardziej, że użytkownicy smartfonów nie zawsze mają dostęp do szerokopasmowej sieci.
Lepsze pozycjonowanie w Google

Piękna prezentacja produktów

Produkty w Twoim e-pasażu będą miały ciekawą wizualizację, okna podglądowe z dokładnymi opisami, zdjęciami zoom i szybką możliwością kupowania.
Piękna prezentacja produktów

Bardzo czytelna strona produktu

Karta produktu jest profesjonalnie zaprojektowana i ma wiele możliwości.
Zdjęcie można podglądać w dużym zoomie, dzięki temu żaden szczegół nie umknie Twojemu klientowi, który bardziej będzie skłonny do zamówienia go.
Bardzo czytelna strona produktu

Indywidualny projekt graficzny e-pasażu.

Chcesz stworzyć indywidualny wygląd e-pasażu, chcesz się wyróżniać wśród innych?
Nie ma problemu, możesz dowolnie zmieniać kod CSS, HTML, możesz dopisywać własne skrypty JavaScript.
Jednak jeżeli tego nie potrafisz, wykonamy za Ciebie indywidualny projekt graficzny i wdrożymy go do e-pasażu. Możesz liczyć na to, że grafika będzie wykonana według Twoich sugestii oraz będzie dostosowana do urządzeń mobilnych.

Sprawdź naszą ofertę

Wypróbuj e-pasaż lub e-sklep za darmo i bez zobowiązań!

Masz pytania? Zadzwoń 733 803 801, Pogadaj na live chacie, Napisz do nas