Jak promować sklep internetowy za pomocą porównywarek cen?

Oszczędność czasu to bodaj największy sprzymierzeniec handlu w Internecie. Nie trzeba wychodzić z domu, by mieć dostęp do ofert tysięcy sklepów. Istnieją także narzędzia gromadzące te oferty, które pozwalają na ich wygodne porównywanie. Mowa oczywiście o tzw. porównywarkach cen.

por_cen1

 

Najpopularniejszymi serwisami tego typu są Ceneo, Nokaut czy Skąpiec. Codziennie odwiedzają je setki tysięcy internautów w poszukiwaniu choćby świątecznych upominków. Współpraca z porównywarkami wiąże się z koniecznością poniesienia pewnych kosztów, jednak potencjalne zyski z takiej promocji sklepu mogą być nieporównywalnie większe. Dlatego sprawdź, jak rozpocząć reklamę swojego sklepu w porównywarkach cen ».

Dla naszych klientów uruchomiliśmy właśnie specjalną porównywarkę cen pod adresem e-ceny.pl ». Promocja w tej porównywarce jest stosunkowo tania (dużo tańsza od kosztów współpracy z innymi serwisami tego typu). Przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla naszych klientów. Mianowicie 100 pierwszych e-sklepów będzie mogło zamówić rok promocji w tej porównywarce za jedyne 300 zł netto! Normalna cena to 400 zł netto rocznie (zgodnie z ofertą »).

 

por_cen2

 

Opłata za promocję w porównywarce e-ceny.pl jest bardzo niska i płaci się ją jako abonament. Dzięki temu już nigdy nie zaskoczą Cię koszty promocji sklepu w porównywarce cen. Będziesz płacić tylko stały abonament bez limitu produktów oraz przekierowań. W innych porównywarkach – takich jak Ceneo, Nokaut, Skąpiec itp. – płaci się za każde wejście z porównywarki do sklepu, co w skali miesiąca może wynieść od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy!

Porównywarkę e-ceny.pl można polecić z kilku powodów:

ikonka_wykrzyknik
Nie ma znaczenia, ile posiadasz produktów; czy prowadzisz mały, czy też duży sklep. Koszt prezentacji produktów zawsze będzie tak samo niski.

ikonka_wykrzyknik
Nie ma znaczenia, czy do Twojego sklepu przejdzie tysiąc, czy sto tysięcy kupujących. Cena zawsze będzie taka sama.

ikonka_wykrzyknik
I najważniejsze! Porównywarka cen e-ceny.pl powstała, aby pomóc promować e-sklepy pracujące na platformach sklepyWWW.pl i e-sklepy.pl! Inne sklepy (pracujące na innym oprogramowaniu) nie mogą współpracować z serwisem e-ceny.pl, dlatego też wszystkie opłaty pobierane w ramach abonamentu za promocję w porównywarce są przeznaczane na reklamowanie i pozycjonowanie ofert sklepów naszych klientów.

 

Będzie to więc skuteczna reklama Twojego sklepu. Zacznij promować się już teraz. Dodaj swój sklep do e-ceny.pl!

 

por_cen3

 

Zachęcamy do obserwowania nas na:

Masz pytania, opinie lub sugestie – napisz do nas! »