18 lipca 2015

Integracje

Oprogramowanie sklepu posiada wiele integracji z różnymi serwisami dla Twojej wygody i pełnej automatyzacji systemów logistycznych

Dzięki integracji z różnymi serwisami i programami pewne procesy są łatwiejsze oraz wykonują się szybciej i wkład pracy jaki trzeba włożyć jest dużo mniejszy, mniej kosztowny.

sklep posiada integracje z serwisami zewnętrznymi

Podłącz własny e-sklep do ulubionej hurtowni.

Dzięki integracji z wieloma dostawcami i hurtowniami, możesz w prosty sposób dodać produkty do swojego e-sklepu, wybierając z pośród gotowych towarów!
Możemy podłączyć dowolną hurtownię do Twojego sklepu, zapoznaj się z naszą ofertą.
integracji z dostawcami i hurtowniami

Integracja z hurtowniami

W Twoim sklepie będziesz mieć tysiące produktów aktualizowanych na bieżąco w kilka minut. Bez integracji z hurtownią wprowadzenie tylko 1000 produktów może zająć Ci ok. tygodnia pracy a aktualizowanie cen, stanów magazynowych, dostępności produktu wymaga zatrudnienia dodatkowego pracownika, który tylko tym by się zajmował.

Integracja z hurtowniami

Dwustronna integracja z Allegro

Dzięki integracji z Allegro.pl jednym przyciskiem produkt wraz z opisem, zdjęciami, galerią zdjęć, galerią aukcji trwających, galerią aukcji zakończonych skopiuje się do Twojego szablonu aukcji i wystawi w serwisie Allegro a Ty nie zapłacisz już nic więcej za dodatkowe zdjęcia. Stany magazynowe będą też łatwe do kontroli, ponieważ zamówienia złożone w Allegro.pl będą automatycznie dodane do zamówień sklepu. Produkty sprzedane w Allegro będą pomniejszały stany w sklepie. Gdy jakiegoś produktu zabraknie w sklepie to aukcja w Allegro.pl automatycznie się zakończy. Klienci z Allegro będą też automatycznie klientami Twojego sklepu.

Dwustronna integracja z Allegro

Integracja z porównywarkami cen

Dzięki integracji z porównywarkami oferta Twojego sklepu będzie promowana w popularnych porównywarkach cen takich jak Ceneo, Nokaut, Skąpiec, Szoker.pl itd.

Integracja z porównywarkami cen

Integracja z pasażami i e-centrami handlowymi

Dzięki integracji z e-Centrami handlowymi takimi jak Sklep2.pl, Sklepy24.pl, Sklep3.pl, Sklep4.pl, Sklep5.pl, Sklep6.pl, Sklep7.pl, Sklep9.pl i innymi, produkty sklepu internetowego będą automatycznie dodane do tych serwisów. Wystarczy tylko zarejestrować się w nich i dodać link do pliku XML ze swoją ofertą.

Integracja z pasażami i e-centrami handlowymi

Integracja z systemami płatności online i systemami ratalnymi

Sklep internetowy ma integracje z systemami płatności i dzięki temu Twoi klienci będą mogli płacić za produkty szybkimi płatnościami, kartami kredytowymi oaz będą mogli kupować je na raty!

Integracja z systemami płatności online i systemami ratalnymi

Integracje z firmami kurierskimi

Integracje z systemami kurierskimi maksymalnie uproszczają procesy składania zamówień, wiele możliwości bezpiecznej i szybkiej zapłaty za usługę, pomoc konsultanta oraz odpowiedzialność firmy w momencie wystąpienia jakichkolwiek problemów z przesyłką. Dodatkowo, niektóre serwisy oferują takie mechanizmy, jak np.: Prepaid, zniżki dla sklepów, wyszukiwarka kodów pocztowych, możliwość śledzenia przesyłki oraz wiele innych.

Integracje z firmami kurierskimi

Integracje z programami fakturowo-magazynowymi

Sklep internetowy można zintegrować z systemami fakturowo-magazynowymi takimi jak Subiekt GT i WF-MAG.

Integracje z programami fakturowo-magazynowymi

Nasza firma cały czas pracuje nad nowymi integracjami!

Jeżeli potrzebujesz integracji sklepu z jakimś systemem lub innym serwisem to napisz do nas

Wypróbuj e-pasaż lub e-sklep za darmo i bez zobowiązań!

Masz pytania? Zadzwoń 733 803 801, Pogadaj na live chacie, Napisz do nas