19 lipca 2015

Zmień sklep internetowy na lepszy i tańszy

e-sklepy_men_24_

Zmień obecny e-sklep na lepszy!
Codziennie inni właściciele e-sklepów przenoszą się na naszą platformę. Jeśli jesteś niezadowolony z obecnego oprogramowanie e-sklepu to możesz przenieść się do nas, chętnie Ci w tym pomożemy.

więcej

Masz już własny sklep internetowe lecz nie jesteś z niego zadowolony?
Twój sklep internetowy kosztuje Cię za drogo?
Jesteś zawiedziony małą sprzedażą jaki generuje twój obecny e-sklep?Zmień sklep na lepszy!Dobrze trafiłeś, bo zaproponujemy Ci przeniesienie obecnego sklepu na naszą platformę.
Co zyskasz?- Bardzo dobre oprogramowanie sklepu sStore,
– dużo darmowych szablonów dla e-sklepu i szablonów aukcji,
– pomoc techniczną w przeniesieniu produktów, klientów, wyglądu,
– pomoc techniczną w obsłudze sklepu,
– stałą i niską cenę w bieżącym okresie abonamentowym oraz w następnym – możliwość płatności miesięcznych, kwartalnych, półrocznych i rocznych!

Co możesz przenieść?

Asortyment sklepu

Możesz przenieść bazę produktów z innego sklepu. Jeżeli wszystkie produkty z poprzedniego sklepu znajdowały się w porównywarce cen np. Ceneo, możesz je zaimportować samodzielnie poprzez plik XML z porównywarek cen.

Produkty z Allegro

Dzięki integracji  sklepu z Allegro możesz zaimportować wszystkie produkty wraz z ich zdjęciami i sprzedawać je dalej w swoim sklepie.

Produkty z hurtowni

Możemy zintegrować Twój sklep z hurtownią, co pozwoli Ci na szybkie i wygodne zaimportowanie pełnego asortymentu wraz z ich stanami magazynowymi. Dowiedz się więcej.

Szablon i wygląd sklepu

Możemy utworzyć dla Ciebie indywidualny szablon w oparciu o wygląd Twojego poprzedniego sklepu. Taka usługa jest dodatkowo płatna – 1 353,00zł brutto. Dowiedz się więcej.

Klientów oraz ich zamówienia

Możemy przenieść dane o klientach (bez haseł) oraz zamówieniach do sklepu na naszym oprogramowaniu. Wystarczy że skontaktujesz się z nami i podasz nam dane do logowania się w Twoim poprzednim sklepie.

Dane ze sklepów na silniku osCommerce

Jeśli korzystałeś wcześniej ze sklepu na silniku osCommerce, to możemy przenieść wszystkie produkty ze zdjęciami, zamówienia oraz bazę klientów.

Kontynuuj numerację faktur z poprzedniego sklepu

Dzięki bogatej konfigurowalności sklepów sStore możesz kontynuować numerację faktur z poprzedniego sklepu, zachowując poprawną ciągłość ewidencji poprzez podanie formatu numeracji i numeru pierwszej faktury.

 

Wypróbuj e-pasaż lub e-sklep za darmo i bez zobowiązań!

Masz pytania? Zadzwoń 733 803 801, Pogadaj na live chacie, Napisz do nas