20 listopada 2018

Pasaż handlowy – pomysł na biznes

Szukasz pomysłu na biznes w domu?

Chcesz zarabiać w Internecie ale nie chcesz nic sprzedawać?

 • Dla kogo ta propozycja?

  Dla Ciebie!

  Jeżeli jesteś:

  • matką pozostającą w domu z dziećmi;
  • osobą spędzającą dużo czasu w domu;
  • osobą szukającą pomysłu na e-biznes;
  • studentem;
  • osobą mieszkającą w małym mieście;
  • osobą mieszkającą na wsi;

  lub chcesz tylko dodatkowo zarabiać, mamy Dla Ciebie super pomysł na e-biznes!

 • Szukasz pomysłu na biznes w domu?
 • Dobry pomysł na e-biznes
 • Zacznijmy od początku

  Wszystko zaczyna się od pomysłu. Dobry pomysł na e-biznes to początek w całej drodze Twojego sukcesu. Od niego bowiem będzie zależało powodzenie całego przedsięwzięcia. Skąd zatem wziąć dobry pomysł na biznes?

  Dla niektórych stworzenie własnego biznesu to bardziej atrakcyjna forma zarobku niż praca na etacie. Najlepiej połączyć swoją pasję z satysfakcjonującymi zarobkami. Obojętnie, czy jest to pasja do mody, książek, gadżetów elektronicznych, dodatków do wnętrz, motoryzacji czy sportu. Każdy oryginalny pomysł może stać się szansą na stworzenie unikalnego e-biznesu. Zaangażowanie, które zostanie włożone w proces tworzenia e-biznesu, a także jego dalszy rozwój zostanie na pewno docenione przez Klientów. Szczególnie, jeśli swoją wiedzą oraz doradztwem pomożesz dokonać udanego zakupu.

 • Własny sklep internetowy dobrym pomysłem na e-biznes?

  Oczywiście, że posiadając własny e-sklep można sporo zarabiać, o czym wiedzą wszyscy właściciele e-sklepów, pod warunkiem, że ich sklepy są odpowiednio promowane. Zakładając sklep internetowy musisz wziąć pod uwagę jednak kilka rzeczy, a mianowicie, że musisz nawiązać współpracę z jakąś hurtownią lub dystrybutorem produktów, które chcesz sprzedawać w e-sklepie. Musisz gdzieś magazynować ten towar, a także nawiązać współpracę z firmami kurierskimi. Gdy produkt w Twoim sklepie zostanie zamówiony to musisz go spakować i wysłać.

  Może się też tak zdarzyć, że klient zamówi produkt za pobraniem ale go nie odbierze, wtedy jesteś stratny na przesyłce. Musisz także wiedzieć, że obecnie klient ma wiele przywilejów i może zrezygnować z zamówienia w ciągu 14 dni, wtedy też jesteś stratny na przesyłce. Zwróconego już produktu nie możesz sprzedać drugi raz jako całkowicie nowy i zapakowany.

  Jeżeli chcesz otworzyć sklep internetowy zintegrowany z hurtowniami? Mamy gotowe rozwiązanie dla Ciebie!

 • Własny sklep internetowy
 • No dobrze, ale Ty nie chcesz fizycznie nic sprzedawać, nic kupować, nic wysyłać! Nie będziesz musiał!

  W tym miejscu nie proponujemy Ci zakładania sklepu internetowego i sprzedawania w nim produktów, chcemy zaproponować Ci coś innego.

  Czy zastanawiałeś się na czym tak naprawdę zarabia platforma handlowa Allegro, eBay, Świstak, Aleo lub pasaże internetowe i porównywarki cen takie jak Ceneo, Nokaut, Skapiec, Okazje, e-Ceny, LekkiKoszyk.pl i inne? Zarabiają głównie promując produkty od innych sprzedawców, często bardzo dobrze na tym wychodzą.

  Nie chciałbyś tak jak oni, zarabiać tylko promując produkty innych sprzedawców, z innych sklepów internetowych, i dzięki temu zarabiać?

  Proponujemy Ci założenie własnego pasażu internetowego/e-pasażu i promowanie produktów innych sklepów internetowych!

  Nasze sklepy internetowe łatwo zmienisz w pasaże internetowe kilkoma kliknięciami, więc własny e-pasaż możesz mieć już w 2 minuty, bo tyle trwa automatyczna instalacja oprogramowania na naszych serwerach!

  Otwórz własny e-pasaż i przetestuj go bezpłatnie

 • Co potem, jak zarabiać, ile na tym można zarobić?

  Mając już produkty z innych sklepów we własnym pasażu internetowym będziesz zarabiać na promowaniu tych produktów. Gdy klienci odwiedzą Twój pasaż i przejdą do wybranego sklepu i kupią produkt, Ty zarobisz ustalony procent od jego sprzedaży. Może to być od 1% do 20%, a więc możesz zarobić dość sporo! Jedyne co będziesz musiał robić to promować własny e-pasaż, bo im bardziej będzie popularny, im więcej użytkowników Internetu będzie odwiedzać Twój pasaż internetowy, tym więcej klientów będzie przechodzić z niego do promowanych sklepów i składać w nich zamówienia, od których Ty otrzymasz prowizję.

 • Chcesz zarabiać jeszcze więcej?

  Dodatkowo możesz umieścić w w pasażu internetowym reklamy z Google AdSense i zarabiać na tym, że ktoś kliknie w reklamy. System reklam stworzony przez Google płaci za każde kliknięcie w wyświetloną w Twoim pasażu reklamę. Koszt kliknięcia w jedną jednostkę reklamową uzależniony jest od tematyki reklamy w jaką kliknie użytkownik. Stawki te wynoszą od 10 groszy za reklamę aż po 4 złote jeśli zostanie wyświetlona reklama konkurencyjnej branży.

  Możesz liczyć na naszą pomoc przy promowaniu swojego pasażu, sprawdź nasze poradniki – promowanie e-pasażu wygląda tak samo jak promowanie własnego e-sklepu.

  A więc to, ile zarobisz miesięcznie, zależy tylko od Ciebie!

 • Ile może kosztować inwestycja w ten super e-biznes?

  Oczywiście powyższe firmy zainwestowały mnóstwo kapitału w stworzenie swoich serwisów. Ty nie musisz tyle inwestować, możesz zainwestować ułamek tego, wystarczy że wybierzesz jeden z proponowanych pakietów i otworzysz sklep na próbę.

  Nie musisz nic kupować, nic sprzedawać, wystarczy że założysz sklep internetowy i zmienisz go w platformę handlową, e-pasaż, e-centrum handlowe. Możesz kilkoma kliknięciami zmienić e-sklep właśnie w taki serwis, możesz w kilkadziesiąt minut pobrać ofertę z wybranych sklepów internetowych i dodać ją do własnego e-pasażu.

  Przetestuj bezpłatnie

 • Niskie koszty własnego biznesu
 • Jak założyć własny pasaż internetowy, jak promować produkty?
 • Jak założyć własny internetowy pasaż handlowy?

  Wejdź na stronę i wybierz nazwę dla swojego sklepu/pasażu i kliknij w “załóż sklep”. Po 2 minutach na naszych serwerach zainstaluje się sklep, którego kilkoma kliknięciami zamienisz w internetowy pasaż handlowy – zobacz jak założyć sklep/pasaż internetowy.

  Następnie odbierz e-mail i zaloguj się do panelu administracyjnego sklepu/pasażu (e-mail o tytule “Sklep będzie zainstalowany za 2 minuty”) i uzupełnij konfigurację – wybierz odpowiedni szablon, uzupełnij dane.

  W następnym kroku zarejestruj się w serwisie WebePartners, SalesMedia itp. Wybierz interesujący Cię program partnerski i dodaj plik XML z produktami, do swojego sklepu/pasażu – zobacz krok po kroku jak to zrobić.

Zobacz przykładowy pasaż internetowy

Zobacz jak może wyglądać Twój własny e-pasaż:

Otwórz własny pasaż handlowy i zarabiaj jak inni!

Przetestuj bezpłatnie, bez zobowiązań!

Zobacz także:

Jak promować własny e-pasaż (promowanie e-pasażu wygląda tak samo jak promowanie własnego e-sklepu)

Pomysł na biznes

Załóż własny pasaż handlowy i zarabiaj jak inni

Wypróbuj e-pasaż lub e-sklep za darmo i bez zobowiązań!

Masz pytania? Zadzwoń 733 803 801, Pogadaj na live chacie, Napisz do nas