19 lipca 2015

Nie masz pomysłu na własny sklep? Załóż sklep z integracją z hurtowniami oraz z modułem dropshipping.

Wybierz e-sklep w modelu dropshipping, sprzedawaj produkty, których nie musisz magazynować.
Zapełnij swój e-sklep produktami, których nie musisz magazynować. Podłącz swój e-sklep z hurtownią, oferuj produkty, które są na stanie wybranej hurtowni. Wybierz produkty, ustal marżę i sprzedawaj gotowe produkty w swoim e-sklepie!”

więcej

Nie masz pomysłu na własny sklep?
Załóż sklep z integracją z hurtowniami oraz z modułem dropshipping.

Dropshipping – Co to jest?

Model logistyczny sprzedaży internetowej, który polega na przeniesieniu wysyłki towaru na dostawcę. Sklep w tym wypadku zajmuje się jedynie przyjmowaniem i realizacją zamówień klientów. Nie musisz martwić się o zaopatrzenie sklepu w produkty, nie ponosisz kosztów magazynowania.

Obsługa zamówień w modelu Dropshipping

1. Klient składa nowe zamówienie

Klient po wejściu do Twojego sklepu dokonuje zamówienia. Warto w tym miejscu zadbać o większy ruch klientów za pomocą różnych narzędzi marketingowych dostępnych w oprogramowaniu sStore.

2. Sklep przekazuje zamówienie do hurtowni

Dzięki integracji sklepu z wybraną przez Ciebie hurtownią, zamówienie zostanie do niej przekazane automatycznie.

3. Realizacja zamówienia po stronie hurtowni

Cała logistyka związana z realizacją zamówienia odbywa się po stronie hurtowni. Towar jest pakowany i przygotowywany do wysyłki.

4. Dostawa do klienta

Efektem końcowym jest dostarczenie zamówienia do klienta bezpośrednio z magazynu hurtowni, z którą zintegrowałeś swój sklep.

Jak powiązać sklep z hurtownią w modelu dropshipping

Aby powiązać sklep z hurtownią w modelu dropshipping, należy wykupić integrację z hurtownią. Jednorazowa opłata to 615 zł brutto za integrację z hurtownią + 615 zł brutto za dropshipping zgodnie z ofertą.

W przypadku integracji poprzez API hurtowni, bramkę XML wymagana jest dodatkowa praca naszych programistów i opłata za integrację może być wyższa. W związku z tym przed zamówieniem integracji z hurtownią prosimy o przesłanie linka do pliku XML hurtowni na adres info@sstore.pl w celu wyceny.


Uwaga!
Do sklepu można podłączyć tylko jedną hurtownię w modelu dropshipping. Wszystkie produkty zostaną z niej zaimportowane do Twojego sklepu poprzez plik XML lub CSV w zależności od rodzaju integracji. 

Wypróbuj e-pasaż lub e-sklep za darmo i bez zobowiązań!

Masz pytania? Zadzwoń 733 803 801, Pogadaj na live chacie, Napisz do nas