31 maja 2016

LeaseLink – leasing w e-commerce

Integracja sklepu internetowego z Leaselink.

Od teraz Leasing może być teraz uruchomiony w sklepie internetowym jako metoda płatności za zakupy online przedsiębiorców.

E-sklep może zwiększyć liczbę i rentowność transakcji dzięki udostępnieniu klientom szybkiego i atrakcyjnego finansowania jako metodę płatności dedykowanej dla firm.

Co to jest LeaseLink?

LeaseLink to firma leasingowa specjalizująca się w finansowaniu zakupów Twoich Klientów B2B na urządzenia i wszelkiego rodzaju sprzęt.
Poprzez niezwykle szybką procedurę realizowaną ON-LINE, 24/7, leasing – jest formą płatności w Twoim sklepie – dokładnie tak jak szybki przelew.
Wszystkie formalności Klient załatwi w specjalnej Aplikacji bez żadnych dokumentów, wniosków w ciągu kilkunastu minut niezależnie od pory i dnia tygodnia. LeaseLink jako jedyna firma na rynku europejskim jest całkowicie synchroniczna z e-commerce. Dodaj leasing do metod płatności swego sklepu, a umożliwisz Klientom prowadzącym indywidualną działalność gospodarczą a także wszelkiego rodzaju spółkom skorzystanie z leasingu  w Twoim sklepie niezwykle prosty i intuicyjny sposób.

Jak to działa?

Przy robieniu zakupów w sklepie internetowym, na stronie z wyborem płatności, klient wybiera płatność LeaseLink i przechodzi do bezpiecznej strony, na której uzupełnia podstawowe dane firmy zgodnie z wskazówkami. Następnie klientowi są przedstawiane oferty leasingowe. Po zaakceptowaniu warunków umowy i automatycznej weryfikacji, klient otrzymuje gotową do podpisu umowę leasingową. Gdy ją podpisze sklep otrzymuje potwierdzenie, automatycznie księguje płatność i wysyła zamówione produkty.

Więcej informacji znajdziesz na stronie.

Zobacz jak łatwo uruchomić płatność LeaseLink – leasing w e-commerce – w Twoim sklepie internetowym.

Wypróbuj e-pasaż lub e-sklep za darmo i bez zobowiązań!

Masz pytania? Zadzwoń 733 803 801, Pogadaj na live chacie, Napisz do nas