16 listopada 2018

Jak założyć sklep internetowy

Chcesz zacząć zarabiać w Internecie, lecz nie wiesz jak to zrobić?

Mamy gotowe rozwiązanie i pomożemy Ci w założeniu własnego e-pasażu oraz w zarabianiu!

 • Jak założyć sklep internetowy i uruchomić swój pierwszy e-biznes?

  Rynek e-commerce zachowuje się tak, jakby kryzys go nie dotyczył, cały czas ma tendencje wzrostowe. Dlaczego miałbyś nie skorzystać na tym także Ty!

  Dzięki gotowym rozwiązaniom technologicznym otworzenie i prowadzenie własnego sklepu internetowego jest bardzo proste. Obecnie nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza informatyczna a wiele procesów jest zautomatyzowanych.

  Oczywiście trzeba wybrać odpowiednią platformę, która daje wszystko co jest potrzebne do prowadzenia profesjonalnego sklepu internetowego, abyś nie musiał usługi potrzebne do funkcjonowania e-sklepu zamawiać u wielu dostawców, np. serwer, moduły z integracjami, profesjonalne szablony, marketing dla sklepu itd.

 • sklep internetowy sStore.pl
 • Jak założyć sklep internetowy – pomysł na biznes

  Jeśli chcesz założyć własny sklep internetowy to zapewne masz już jakiś pomysł na niego lub szukasz inspiracji, bo nie wiesz jaki sklep internetowy otworzyć, z czym otworzyć, co sprzedawać.

  Jeżeli masz swój pomysł na e-biznes, wiesz w jakiej branży chcesz otworzyć sklep to sprawa jest prosta. Jednak jeżeli chcesz założyć własny sklep internetowy lecz nie masz na niego pomysłu, zapoznaj się z naszymi poradami.

  Najlepiej połączyć swoją pasję z satysfakcjonującymi zarobkami. Obojętnie, czy jest to pasja do mody, książek, gadżetów elektronicznych, dodatków do wnętrz, motoryzacji czy sportu. Każdy oryginalny pomysł może stać się szansą na stworzenie unikalnego e-biznesu. Zaangażowanie, które zostanie włożone w proces tworzenia e-biznesu, a także jego dalszy rozwój zostanie na pewno docenione przez Klientów. Szczególnie, jeśli swoją wiedzą oraz doradztwem pomożesz dokonać udanego zakupu w sklepie internetowy.

  Musisz przemyśleć jaki rodzaj asortymentu będzie obejmować założony przez Ciebie e-sklep, inaczej mówiąc jak szeroki asortyment masz zamiar sprzedawać. Nieraz warto otworzyć specjalistyczny sklep internetowy dla danej branży. Oczywiście możesz także sprzedawać w nim produkty uzupełniające.

 • Jak założyć sklep internetowy – dostawcy, wysyłka produktów

  Jeżeli już podjąłeś decyzję w sprawie sprzedawanego asortymentu w sklepie internetowym, pora rozejrzeć się za dostawcami, kurierami którzy dostarczą zamówione produkty do klientów.

  Proponujemy gotowe sklepy internetowe z integracjami z firmami kurierskimi.

 • Jak założyć sklep internetowy – działalność gospodarcza

  Jeżeli wiesz już co będziesz sprzedawać w swoim sklepie internetowym, masz już wybranych dostawców dla swojego e-sklepu, musisz pomyśleć o założeniu działalności gospodarczej.

  Aby założyć sklep internetowy najlepiej założyć działalność gospodarczą tak samo jak w przypadku handlu tradycyjnego, aby móc w pełni legalnie i zgodnie z polskim prawem sprzedawać produkty za pośrednictwem sklepu internetowego należy zarejestrować działalność gospodarczą, posiadać NIP, REGON, konto firmowe i siedzibę.

Otwórz własny sklep internetowy i zarabiaj jak inni!

Przetestuj bezpłatnie, bez zobowiązań!

Jak założyć własny sklep internetowyZobacz wideo

Wypróbuj e-pasaż lub e-sklep za darmo i bez zobowiązań!

Masz pytania? Zadzwoń 733 803 801, Pogadaj na live chacie, Napisz do nas