19 lipca 2015

Jak otworzyć własny sklep internetowy

e-sklepy_men_24_

Nie masz własnego sklepu internetowego?
Chcesz otworzyć prosty w obsłudze, funkcjonalny a za razem tani sklep internetowy?
Nie masz znajomości programistycznych a myślisz o prowadzeniu e-sklepu? Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci w założeniu takiego sklepu.

więcej

Nasze oprogramowanie to między innymi:

Bogata funkcjonalność i integracje z wieloma systemami

Zarządzaj sklepem i zamówieniami w wygodny i intuicyjny sposób.  Dzięki integracjom naszego oprogramowania z innymi serwisami, możesz powiązać swój sklep z takimi firmami jak DPD, Siódemka, PocztaPolska, a także z różnymi formami płatności, m.in. CashBill, PayU, PayPall i wieloma innymi.

Sprzedaż w wielu serwisach jednocześnie

W prosty i wygodny sposób możesz wystawiać aukcje na Allegro, Google Merchant. Dodaj produkty do porównywarek cen, takich jak Ceneo, Skąpiec, itp.

Dwukierunkowa integracja z Allegro.pl

Wystawiaj przedmioty na aukcje, lub zaimportuj je z Allegro do swojego sklepu. Dzięki temu znacznie szybciej rozszerzysz swoją sprzedaż o kolejny sklep, a dzięki obsłudze zamówień z Allegro, będziesz mógł kontrolować swoją sprzedaż w jednym miejscu.

Serwisy społecznościowe

Utwórz sklep na Facebooku, a także promuj się w innych serwisach społecznościowych takich jak Twitter, Google+ oraz Facebook. Dzięki temu dotrzesz do szerszego grona odbiorców.

Narzędzia marketingowe

Nic tak nie przyciąga uwagi klienta, jak promocje, oferty, produkty dnia oraz bannery przedstawiające największe atuty Twojej działalności. Pokaż klientowi, co Cię wyróżnia i zachęć go do skorzystania z Twojej oferty dzięki naszym prostym narzędziom.

Szablony RWD

Dzięki nowym szablonom responsywnym dotrzesz do nowych klientów korzystających z urządzeń mobilnych, takich jak tablety i smartfony, a dzięki opcjom dostosowywania wyglądu możesz w prosty sposób dopasować logo oraz nagłówek sklepu bez znajomości CSS.

 

 

 

Wypróbuj e-pasaż lub e-sklep za darmo i bez zobowiązań!

Masz pytania? Zadzwoń 733 803 801, Pogadaj na live chacie, Napisz do nas