7 lipca 2015

Czy sklep jest zintegrowany z Allegro.pl?

Oprogramowanie sklepu posiada  dwustronną integrację z serwisem Allegro.pl 

  • Oprogramowanie sklepu internetowego sStore – SklepyWWW.pl – jest w pełni zintegrowane z serwisem Allegro.pl a integracja działa dwustronnie. W prosty sposób możesz wystawić i sprzedawać produkty ze sklepu internetowego na aukcjach Allegro a sprzedane produkty są odejmowane od stanów magazynowych w sklepie oraz klienci z Allegro.pl są dopisywani do bazy sklepu. Dzięki temu wszystko masz pod kontrolą!
  • Gdy sprzedasz wszystkie produkty w sklepie to aukcje w Allegro.pl zostaną zakończone automatycznie.
  • Samo wystawianie aukcji jest również dużo szybsze niż poprzez stronę Allegro.pl. Wystarczy w sklepie internetowym raz skonfigurować szablon aukcji, aby później wystawiać aukcje za pomocą jednego kliknięcia. Oprogramowanie sklepu posiada również opcję automatycznego wznawiania aukcji i wystawienia aukcji w określonym terminie.
  • Nie musisz kontaktować się z Klientem po zakończeniu aukcji, aby ustalić szczegóły wysyłki. Takie rozwiązanie do wygoda, a przede wszystkim duża oszczędność czasu dla Sprzedawców. Sklep internetowy przejmuje obsługę Klienta po zakończeniu aukcji, wszystkie procesy są zautomatyzowane.

Wypróbuj e-pasaż lub e-sklep za darmo i bez zobowiązań!

Masz pytania? Zadzwoń 733 803 801, Pogadaj na live chacie, Napisz do nas